avatar

Mode un stils  

Pērles vairs nav jānēsā tikai ap kaklu!

6b61d5bf7723526cbe84de8d1e6ead97
Tā kā pērles ir tik iemīļotas modes pasaulē, tad ar tām rotā ne vien kaklarotas, bet arī apģērbu, apavus un citus aksesuārus. Vai jūs varējāt iedomāties, ka pērles var izdaiļot, piemēram, džinsa bikses?

( Lasīt tālāk )
  • +1
  • 18 augustā 2014, 10:27
  • Baiba
  • 1

Modē miesaskrāsa

b8bed6c9d26d6c2f0ec6d88362d137ca
Pēdējā laikā modes industrijā ļoti populārs ir kļuvis nude jeb miesaskrāsas apģērbs. Tai mēdz būt dažādas nokrāsas – nedaudz sārtas, bēšas un arī baltas kafijas tonī. Vienlaikus tā ir neitrāla, taču nepazūd uz citu fona.
 
Par absolūtu klasiku ir kļuvušas miesaskrāsas laiviņkurpes, kas piestāv pilnīgi visiem tērpiem visās situācijās, pie tam, vizuāli pagarina kājas.

( Lasīt tālāk )

Rozā iekaro modes apvāršņus!

3ffed0cc9a495bd4fb9add7c97526b58
Vai ir vēl kāda sievišķīgāka krāsa par rozā? Ne velti tā parādās ietekmīgāko zīmolu kolekcijās, arvien demonstrējot savu izsmalcinātību. Kur slēpjas šīs krāsas spēks? Tā atstāj maigu un trauslu iespaidu, taču sievietei dod zināmu devu pašpārliecības. Brīžos, kad nav jāsatraucas par savu ārējo izskatu, paveikt var daudz vairāk.
 
Rozā ļoti iederas ikdienas apģērbā, tādējādi ieviešot tajā nelielu dzirksti
( Lasīt tālāk )

Pēdējās vasaras dienas

3e6038ab7f46d58d6c6adfbef3b1c413
Jāpaspēj izbaudīt pēdējās bezrūpīgās dienas pirms došanās atpakaļ uz skolu. Jāizdzīvo katra diena ar piedzīvojumiem, smiekliem, draugiem, atpūtu un stilu. Tā kā siltums un saules gaisma sāk lēnītēm atkāpties, tad jāsāk domāt par siltāku apģērbu. Svārki un piedurknes pamazām kļūst arvien garākas, tāpat arī roka tā vien sniedzas pēc kādas jaciņas. Rudens jau sāk virmot gaisā! Starp citu, vai esiet jau pamanījuši, kā uz asfalta sāk parādīties pirmās kritušās lapas?

( Lasīt tālāk )

Tuvojas pirmā skolas diena!

d036266c8c9d7f58c9fc8e695a2a8458
Pirmais septembris katru gadu ir īpaša diena. Viss sākas no jauna, un priekšā ir vesels gads, lai apgūtu jaunas lietas un pavadītu laiku kopā ar draugiem. Ja neesi vēl nolūkojusi īsto tērpu, tad vari smelties idejas šajā rakstā.
 
Tā kā jādodas uz skolu, tad jāievēro zināmas vadlīnijas. Pārlieku īsie un piegulošie svārki jāatstāj vasarai, taču tas nenozīmē, ka jāizvēlas garlaicīgs apģērbs. Lai radītu pēc iespējas labāku iespaidu, vēlams ieturēt klasisku stilu – lai ikdienišķais paliek pārējām dienām. Lai gan dažiem tā nešķiet, taču pirmais septembris ir svētku diena, tādēļ ir vērts sapucēties.

( Lasīt tālāk )

Kāzu kleitu parāde

05af8c43d531852da3cece04399ad524
Tām, kas plāno vai vēl tikai sapņo par precībām — ieskats kāzu kleitu aktualitātēs.
 
Kāzu kleitas šajā – vasaras – sezonā nedaudz atkāpjas no klasiskā varianta. Tas laiks, kad skaistākā kleita nozīmēja pati kuplākā, ir pagājis. Tās tiek rotātas ar īpaši greznām mežģīnēm, caurspīdīgiem materiāliem, ziedu izšuvumiem un, protams, kārdinošiem izgriezumiem. Nereti tās papildina arī dekoratīvas bantes un jostas, kas izceļ līgavas augumu un akcentē vidukli.
 

( Lasīt tālāk )

Lietainā laika mode

9137f31b4291ed82745fda4352cec5fa
Vasara jau tuvojas noslēgumam un neizbēgami nāk arī vēsas un lietainas rudens dienas. Ja pilsēta kļūst pelēcīga, tad tas nebūt nenozīmē, ka arī mums vajadzētu darīt to pašu. Idejas, kā tērpties drēgnākās dienās, lai paglābtos no lietus un vēja.
Rudens aksesuārs numur 1. ir lietussargs. Mainīgo laikapstākļu dēļ to vienmēr vajadzētu turēt pa rokai. Izvēlies tādus, kas piestāv tavai garderobei – allaž noder melns, bet tik pat labi vari pieskaņot arī kādu mēteļa krāsai.

( Lasīt tālāk )

Burgundijas vīns rudenim

735f69d5452eda114cc18bcb486680e0
Piesātinātais Burgundijas vīna tonis ir izsmalcināts, piesātināts un ideāli piemērots rudens apģērbam. Tas atgādina ķiršu toni un var sliekties gan uz sarkanu, gan arī uz violetu nokrāsu. Krāsa ir jau iekarojusi simpātijas modes pasaulē, tāpēc to var ieraudzīt visur – sākot no aksesuāriem, līdz pat ziemas mēteļiem. Burgundijas vīns ir ienācis arī dekoratīvās kosmētikas pasualē, un tas rada nosvērtu un pārdomātu iespaidu.
 

( Lasīt tālāk )

Viendaļīgie peldkostīmi jau atkal modē!

7de4f57b386d88700493a4feddbe5fee

Varētu šķist, ka viendaļīgais peldkostīms ir visai garlaicīgs ietērps pludmalei, taču tā nebūt nav. Ir pieejami modeļi dažādās krāsās, ar izgriezumiem gan dekoltē zonā, gan arī mugurpusē, apdrukāti un vēl neskaitāmos variantos.
 
Viendaļīgs peldkostīms spēj noslēpt ķermeņa nepilnības. Vizuāli tas pagarina augumu un padara to slaidāku. Taču tajā pašā laikā tas arī izceļ auguma aprises – vidukli, krūtis un gurnus, kas tā valkātaju padara sievišķīgāku.
 

( Lasīt tālāk )
Publikācijas, Mode un stils