avatar

Mode un stils  

Kas notiek modes skates aizkulisēs?

www.vogue.com
Mēs redzam galarezultātu, bet tas, kas notiek aizskatuvē, mums ir viena liela mīkla. Manuprāt, tas ir ļoti aizraujoši, jo tieši tur notiek pati lielākā rosība – frizūru izveide, grims, asistentu komandas darbs  un sagatavošanās uznācienam. Aizskatuves darbība līdzinās skudru pūznim, kurā miera nav ne uz brīdi.
 
Pirmais priekštats par modes skatēm man radās (lūdzu nesmejieties) no seriāla Hameleonu rotaļas
( Lasīt tālāk )

Īstena rudens krāsa – piesātināti zaļā

2c42f899721e554626fefbf60f73f1bb
Sūnu zaļajai krāsai piemīt īpaša burvība, jo tā ir aristokrātiska un noslēpumaina, vienlaikus arī aktuāla un moderna krāsa. Man tā šķiet ļoti simpātiska,lai kur arī tā atrastos – interjērā, apģērbā vai kosmētikā.
 

( Lasīt tālāk )

Ko vilksim mugurā rudenī? Trendi, idejas, iedvesmai

galv
Sveikas, mīļās!
Vasara tuvojās beigām, vai jūsu rudens garderobe jau tika nokomplektēta? Tik dīvaina sajūta, tik tikko vēl varēja staigāt zandalēs, šortēs un maikā, bet tagad jau otrais slānis nāk klāt. Ir jau tādi rīti, kad pilnīgi gribās uzvilkt rudens zābaciņus. 
Cik novēroju, rudens 2014 mode būs traka )) Pat trakāka, nekā vasara. Košās krāsas un apdrukas, aksesuāri, ka koptēla AKCENTS. 
Var mēģīnāt visu, tikai ne to garlaicīgo. 
Esmu izveidojusi setus gan siltākam laikam (ceru, ka septembrī būs arī siltas un saulainas dienas), gan sliktakajam scenārijam :P 
Jebkurā gadījumā, gaidīšu Jūsu kritiku, komentārus, papildinājumus.

( Lasīt tālāk )

„Emmy” balvu pasniegšanas ceremonijas tērpu parāde

michelle-dockery-emmy-awards_191913790705.jpg_gallery_max
Pirmdien Losandželosā notika 66. gadskārtējā „Emmy” balvu pasniegšanas ceremonija. Dāmas, kā vienmēr, uz sarkanā paklāja demonstrēja pasakainus vakartērpus.
 
Šoreiz absolūti dominēja garas vakarkleitas, kas akcentē vidukli. Dažādās krāsās, dažādos piegriezumos tika izrādīta sievišķība visā savā krāšņumā. Pārsteidzoši, bet ir iespējams tikai uz vienas rokas pirkstiem saskaitīt tās populārās Holivudas aktrises, kuru kleitas bija īsākas.

( Lasīt tālāk )

Melns + balts = vienmēr pareizi

hbz-black-and-white-08-lg
Šī ir ļoti eleganta un populāra krāsu kombinācija. Viens lielisks piemērs tam ir visu iemīļotais jūrnieku raksts. Tā ir, baltu un melnu drēbju kombinācija vienmēr izskatās lieliski – visās situācijās visos laikos un vietās. Un kā gan citādi? Tās pašas par sevi ir klasika, tādēļ kopā nevar izskatīties ne grama sliktāk.
 
Man, kā visa pārdrošā mīļotājai, patīk viss neparastais. Tieši tādi apģērbi vislabāk ir novērojami uz ielām
( Lasīt tālāk )

Pērles vairs nav jānēsā tikai ap kaklu!

6b61d5bf7723526cbe84de8d1e6ead97
Tā kā pērles ir tik iemīļotas modes pasaulē, tad ar tām rotā ne vien kaklarotas, bet arī apģērbu, apavus un citus aksesuārus. Vai jūs varējāt iedomāties, ka pērles var izdaiļot, piemēram, džinsa bikses?

( Lasīt tālāk )
  • +1
  • 18 augustā 2014, 10:27
  • Baiba
  • 1

Modē miesaskrāsa

b8bed6c9d26d6c2f0ec6d88362d137ca
Pēdējā laikā modes industrijā ļoti populārs ir kļuvis nude jeb miesaskrāsas apģērbs. Tai mēdz būt dažādas nokrāsas – nedaudz sārtas, bēšas un arī baltas kafijas tonī. Vienlaikus tā ir neitrāla, taču nepazūd uz citu fona.
 
Par absolūtu klasiku ir kļuvušas miesaskrāsas laiviņkurpes, kas piestāv pilnīgi visiem tērpiem visās situācijās, pie tam, vizuāli pagarina kājas.

( Lasīt tālāk )

Rozā iekaro modes apvāršņus!

3ffed0cc9a495bd4fb9add7c97526b58
Vai ir vēl kāda sievišķīgāka krāsa par rozā? Ne velti tā parādās ietekmīgāko zīmolu kolekcijās, arvien demonstrējot savu izsmalcinātību. Kur slēpjas šīs krāsas spēks? Tā atstāj maigu un trauslu iespaidu, taču sievietei dod zināmu devu pašpārliecības. Brīžos, kad nav jāsatraucas par savu ārējo izskatu, paveikt var daudz vairāk.
 
Rozā ļoti iederas ikdienas apģērbā, tādējādi ieviešot tajā nelielu dzirksti
( Lasīt tālāk )

Pēdējās vasaras dienas

3e6038ab7f46d58d6c6adfbef3b1c413
Jāpaspēj izbaudīt pēdējās bezrūpīgās dienas pirms došanās atpakaļ uz skolu. Jāizdzīvo katra diena ar piedzīvojumiem, smiekliem, draugiem, atpūtu un stilu. Tā kā siltums un saules gaisma sāk lēnītēm atkāpties, tad jāsāk domāt par siltāku apģērbu. Svārki un piedurknes pamazām kļūst arvien garākas, tāpat arī roka tā vien sniedzas pēc kādas jaciņas. Rudens jau sāk virmot gaisā! Starp citu, vai esiet jau pamanījuši, kā uz asfalta sāk parādīties pirmās kritušās lapas?

( Lasīt tālāk )
Publikācijas, Mode un stils