avatar

Mode un stils  

Chanel modes skates evolūcija

25
Labvakar!
 
Šodien Parīzē tika demonstrēta jaunā Chanel kolekcija, kas šoreiz izcēlās ne vien ar glītiem tērpiem, bet arī ar modes skates noslēgumu – modeles ar plakātiem un skaļiem saukļiem pauda sieviešu spēku un vienotību. Pie tam, šis uznāciens nenorisinājās vis uz mēles, bet gan uz ielaspie viesnīcasGrand Palais. Iedvesmojoties tieši no šī notikuma, atskatīsimies uz zīmola Chanel evolūciju gadu gaitā!
 

( Lasīt tālāk )

Ieskats Parīzes modes nedēļā: Givenchy

9
Čau visiem!
 
Šodien ir Parīzes modes nedēļas septītā diena, tādēļ ir laiks atskatīties uz tās krāšņākajām kolekcijām. Šoreiz mana favorīte, viennozīmīgi, ir zīmola Givenchy pavasara/vasaras 2015 tērpu kolekcija. Sakot īsi un kodolīgi – tā liek elpai aizrauties. Tērpos dominē trīs krāsas – baltā, melnā un tumši brūnā. Moderna un klasiska stila savienojums, kas rada nepārspējamu tēlu. Aplūkosim kolekciju nedaudz tuvāk!
 

( Lasīt tālāk )

Praktiskie aksesuāri

3469887efbda8f72ea2bab0540f9f85b
Šalles, cimdi, garas zeķes, cepures un arī kafijas krūzītes – tas viss rudenī palīdz sasildīties,vienlaikus kalpojot arī kā aksesuārs. Dodoties laukā no mājām, neaizmirstiet paņemt līdz ko tādu, kas jums neļaus salt! Kā mēdz teikt – nav sliktu laikapstākļu, tikai nepiemērots apģērbs. Laicīga nodrošināšanās ar visu nepieciešamo ļaus nezaudēt prieku par rudeni, lai kādi arī nebūtu laikapstākļi.
 
Šoruden nebūt nav jābaidās no spilgtiem aksesuāriem. Un ar to es domāju ne vien košas krāsas, bet arī oversized
( Lasīt tālāk )

Dolce & Gabbana pavasaris/vasara 2015

27
Sveiciens modes mīļotājiem!
 
Šobrīd norisinās Milānas modes nedēļa, kas priecē ar nākamā gada modes tendencēm un jaunākajām kolekcijām. Viena no Milānā demonstrētajām bija Dolce & Gabbana 2015.gada pavasara/vasaras tērpu kolekcija, kas uz citu fona izcēlās ar toreadoru stila piesitienu, greznām detaļām un izšuvumiem.
 

( Lasīt tālāk )

Bārbiju iedvesmotā zīmola Moschino tērpu kolekcija

25
Sveiciens sestdienā!
 
Tā kā modes pasaules centrā šobrīd atrodas nākamā gada pavasara kolekcijas, tad apskatīsim vienu no neparastākajām – tā ir radīta, iedvesmojoties no Bārbiju stila. Manuprāt, tas ir visai drosmīgs gājiens, taču tērpi ir izdevušies lieliski. Kolekcijā dominē spilgti rozā un baltā krāsa, kā arī košas un dzīvespriecīgas apdrukas. Esmu pārliecināta, ka arī lellei Bārbijai patiktu Moschino tērpi!
 

( Lasīt tālāk )

Spīdums acīs un ne tikai...

fd6bb01569dd632ea784de4091feca8f
Vizuļi un spīdumi apģērbā ļauj mirdzēt ikvienam. Un, manuprāt, tas kādreiz ir pat ļoti noderīgs. Zaigojošais apģērbs varēu asociēties ar disko ēru, taču tagad tas ir ieguvis arī ļoti aktuālu statusu modes pasaulē. Tā tas ir: šāds tērps izskatās ļoti skaists, grezns un arī dārgs.
 

( Lasīt tālāk )

Gucci pavasara/vasaras 2015 kolekcija

www.vogue.com
Tik tikko noslēgusies Londonas modes nedēļa, kurā tika demonstrētas nākamā gada pavasara/vasaras tērpu kolekcijas. Viena no manām favorītēm bija zīmola Gucci jaunā kolekcija, jo tā ir vienlaikus ekstravaganta un nedaudz pārdroša, taču iekļaujas arī visos klasikas standartos. Piemēram, svārku garums sniedzas līdz celim un tērpu piegriezumos izmantotas jau pārbaudītas vērtības.
 

( Lasīt tālāk )

Vienmēr rotaļīgās bārkstis

57c3b8c45cf7b5bc3d81dd1bccc65adf
Vai esiet pamanījuši draiskās bārsktis, ka rotā ne vien somas un kurpes, bet arī apģērbu? Manuprāt, atbilde ir apstiprinoša. Pie katras kustības tās plīvo gluži kā mati vējā. Reizēm pat no tām ir grūti atraut skatienu.
 
Ja vairāk pievēršamies tieši modes tēmai, tad jāteic, ka šāda tendence pamazām iezogas aktualitāšu sarakstā, lai savu uzplaukumu piedzīvotu nākamā gada pavasara/vasaras sezonā. Kā tas tika apliecināts Ņujorkas modes nedēļā, bārkstis būs nākošā karstā modes tendence. Vai tev jau ir sarūpēts kas līdzīgs?
 

( Lasīt tālāk )
Publikācijas, Mode un stils