avatar

Mode un stils  

Sarkans! 2014. gada pavasara sezonas hīts


Vai esat pamanījušas tādu parādību, ka pēkšņi sāk patikt kaut kas, pret ko līdz šim bijat vienaldzīga?
Man ļoti bieži gadās tā, ka sāk patikt kaut kādas īpašas rokassprādzes, fasoni, krāsas un tikai pēc tam sāku apzināties, ka patīk tieši tāpēc, ka tā ir jauna tendence un mani ietekmē mode. Interesanti cik neapzināti tas notiek.
Tā man ir bijis ar sarkanu krāsu.
Iepirkos Spicē vai Rīga Plazā un skatos, ka puse no pirkumiem — drēbēm, aksesuāriem, pat apakšveļa ir sarkani.
Paskatījos internetā, blogos — un tiešām, ļoti ļoti daudz looku ar sarkanu krāsu.
Piedāvāju paskatīties kopā kā izmanto šo burvīgo krāsu blogeres un citas meitenes.

( Lasīt tālāk )

Just look better raksts-links

Labrīt, dāmas! :) Šogad man ir uznākusi iedvesma un darboties gribēšana, dažu draugu pamudināta sāku rakstīt savu blogu :) Nezinu, kas no tā visa beigās sanāks, tad jau redzēsim. Plānots ir šis tas no modes, maniem rokdarbiem, pirkumiem, apģērba pārvērtībām, idejām, interjera, receptēm utt.. Lielākā daļa vēl ir tikai idejas statusā, bet apņemšanās man ir liela! Kā jau teicu, sāku pavisam nesen, bet labprāt dzirdētu Jūsu viedokli :)

Iedvesma pavasarim/vasarai

Klāt pavasaris. Kafijas krūze visiem, kuri vēl nav izlīduši no savām lāču migām! Daba pamodīsies pati, bet ''gaume'' ir jāmodina mums visiem kopā!

Pavasaris nāk ne tikai ar siltu laiku, sauli un plānāku apģērbu, bet arī jaunām idejām! Piedāvāšu Jūsu uzmanībai šo to jaunu no maniem veikumiem + iecienītos lookus! Arī tiem 100% by me. :)

b


( Lasīt tālāk )

Darba piedāvājums.

 
Sveicināti,
mēs esam  unikāls drēbju interneta serviss vīriešiem, kas tika dibināts 2014. gadā Latvijā. Mēs piedāvājam profesionālus stilista pakalpojumus ar individuālu pieeju katram vīrietim.
Labprāt piedāvājam darbu pie mums, jaunā, tikko izveidotā kolektīvā, ar lielām darba izaugsmes iespējām.

( Lasīt tālāk )

Burvīgs blogsSveikas!

Nav jau nekāds jaunums, taču ieraudzīju blogu ar ko nevaru nepadalīties arī šeit, cerot, ka šī pamirusī vieta atkal kļūs dzīvāka. Citādi dzīvību uztur daži spamotāji. Nav jau tā, ka mēs tikai to vien darām kā precamies, bet iedvesmai gaišas bildes gan noder. Meitenīgi un skaisti.

Tātad: http://putukrejums.lv/

Par blogu:

( Lasīt tālāk )

Viss, ka Jums jāzin par vīriešu apakšveļu!

«Bāzes (Klasiskā) vīriešu apakšveļa jau ir pagātnē» — par to jau runā ne pirmo sezonu, prognozējot «beigas» baltajām apakšbiksēm. Bet tas viss nenotiek. Košas vīriešu apakšbikses vēl joprojām ir mazākumā un uzkrītošie rozā bokseri — īsa ziņa un ne vairāk. Jau sen bija skaidrs, ka vīrieši rūpējas par sevi un cenšas paši sev iegādāties apakšveļu, atklātā vīriešu seksualitāte ir beigusies. Tas viss sākās ar Eiropu, tad atnāca uz Ameriku. Šodien ir ļoti plaša apakšveļas izvēle un vīrieši izvēlas tādus zīmolus kā: «Dolce&Gabbana», «Calvin Klein», «Emporio Armani», «Ermenegildo Zegna», «HOM», «John Galliano» un citi. Visus šos zīmolus Jūs varat atrast veikalos «Tendence, kas ir multi-zīmolu apakšveļas veikalos. Veikali „Tendence“ atrodas lielākajos tirdzniecības centros Rīgā un jebkurš vīrietis var atrast
( Lasīt tālāk )

Un kā izskatās Tavs vecais maciņš?

Foto apkopoja www.manasoma.lv
Piedāvājam ieskatīties mūsu piedāvājumā un iegādāties sev jaunu maciņu.old wallet

( Lasīt tālāk )

Gints Bude


Modes dizainers Gints Bude bija pirmais, kurš pēc Latvijas neatkarības atgūšanas atvēra modes namu.
Gints Bude ir pirmais pirmais, kurš sāka profesionālu modeļu sagatavošanu Latvijā. 
Gints Bude veido stilus modes žurnāliem, ir apģērba, stila un etiķetes eksperts, lasa lekcijas par vizuālā tēla nozīmi sabiedrībā, apģērba valkāšanas etiķeti un modes aktualitātēm.
Gints Bude veidojis modes stilus žurnāliem “Pastaiga”, “Pastaiga.Ru”, ”Golfs”, ”Avene” u.c.
Rīgas modes nedēļas viesiem tika prezentētas Ginta Budes kolekcija, skatoties to var gūt priekšstatu par to, kādas tendences modes pasaule sarūpējusi nākamā gada pavasarim un vasarai.

( Lasīt tālāk )

KATYA KATYA SHEHURINA Riga Fashion Week 2012

292852_10152152078766664_2102515649_n
Jaunā dizainere Katja Šehurina ir ieguvusi «Haut-couture» specializāciju prestižajā modes mākslas skolā ESMOD, Francijā. Viņa ir ieguvusi pieredzi modes biznesā strādājot par asistenti tādiem Eiropā pazīstamiem modes māksliniekiem kā Nicolas Faffiotte un David Purves. Atgriezusies dzimtenē viņa tūdaļ sāka sava brenda «Katyakatyashehurina» izveidi. Iesaku palasīt šo blogu http://new.shehurina.com/ un apskatīties kopā Katjas kolekciju Riga Fashion Week ietvaros.

( Lasīt tālāk )
  • +7
  • 06 novembrī 2012, 10:35
  • Agnese
  • 2
Publikācijas, Mode un stils