avatar

Mode un stils  

Krāsu ģeometrija

11ea8b9fdde8892f129ac525c5d96fdc
Labvakar!
 
Skolas laikā ģeometrija bija viens no maniem mīļākajiem mācību priekšmetiem, tādēļ es ļoti priecājos ikreiz, kad ieraugu kaut ko no šīs mācības arī apģērbā. Formas, krāsas, laukumi un nebeidzamas līnijas – tas viss ir tik aizraujoši un burtiskipiesien skatienu konkrētajam tērpam. Es domāju, ka neesmu vienīgā, kas priecājas, ka ģeometrija eksistē arī ārpus mācību grāmatām!
 

( Lasīt tālāk )

Spalvas pa gaisu!

68e88881c57d00e6d92fd907265b8553
Čau, meitenes!
 
Kā izskatīties nepārspējami, vienlaikus pārsteidzot gan citus, gan arī sevi pašu? Atbilde ir pavisam vienkārša – izmanto spalvas! Apģērbā, apavos, aksesuāros vai arī kā matu rotu — lai kāda arī būtu tava izvēle, koptēls būs iespaidīgs.
 
Manuprāt, spalvas kā aksesuārs ir kaut kas pavisam īpašs. Tās nekavējoties piesaista uzmanību, bet nekādā ziņā nav uzbāzīgas vai kliedzošas. Tās rada gaisīgu un patīkamu iespaidu, un, es domāju, ka tās liecina arī par lielisku stila izjūtu.
 

( Lasīt tālāk )

Dodamies ceļā!

180dd89a9f966056a7ca0c3089981061
Labrīt trešdienā!
 
Šoreiz viss par un ap ceļošanu ar stilu. Ko tur piebilst – sievietes vienmēr vēlas izskatīties lieliski, arī pēc vairākām stundām, kas pavadītas, piemēram, lidmašīnā. Kā tas iespējams? Nedaudz vairāk kosmētikas, kā ierasts, gaumīgi aksesuāri, skaists tērps un, protams, arī matu laka.
 

( Lasīt tālāk )

Kas notiek, kad botānika sastopas ar modi?

eff697777907fae9e798bca74981515c
Čau visiem!
 
Vasara jau kādu laiciņu ir aiz muguras, taču atkal un atkal gribas izbaudīt atspirdzinošas vēja brāzmas, zāles pieskārienus pēdām, kā arī svaigu ziedu smaržu. Ja šobrīd nevaram to visu piedzīvot, tad varam vismaz vasaras vēsmas ienest savā apģērbā. Jā, ir rudens, bet tas nenozīmē, ka vajadzētu tērpties tikai drūmās un pelēkās krāsās. Kamēr varam noķert dažus saules starus, mums vajadzētu vēl reizi sajust vasaras garšu!
 

( Lasīt tālāk )

Modes epicentrā

7ff5a8e52cf17310fd5f3f7705fd315e

Sēdēt pirmajā rindā modesskatē nozīmē to, ka tevi aplūkos un vērtēs gluži tāpat kā modeli, kas staigā pa mēli. Protams, ne katram ir dots tas gods – atrasties vistuvāk darbības centram, kur neviens tev neaizsedz skatu uz pašām svaigākajām vēsmām modes pasaulē.
 
Ar ko pirmā rinda atšķiras no pārējām? Vietas tajā paredzētas ievērojamiem cilvēkiem, kas ar modi un stilu ir uz „tu”. Vietas ir rezervētas slavenībām, kas demonstrē īstu stilu katru dienu.  Viņas iedvesmo un mudina uzdrīkstēties, rosina lielākām vai mazākām pārvērtībām.
 

( Lasīt tālāk )

Nezaudē prieku lietainās dienās!

45de617030acd148d86cb6273bd868e8
Sveiciens visiem!
 
Pēdējās dienas laikapstākļu ziņā ir bijušas visai drūmas. Putni pamazām aizlido, un mums lēnītēm jāsāk lūkoties pēc vilnas zeķītēm, taču tas vēl nenozīmē, ka skaistais rudens ir jau aizgājis! Lai arī tagad tam grūti noticēt, taču arī pelēcīgām un mākoņainām dienām piemīt sava burvība. Piemēram, mēs tās varam pavadīt jaukā kompānijā. Par spīti tam, ka ikdienā esam visai aizņemti, mēs varam atrast kaut mazumiņu laika, ko pavadīt jaukās sarunās pie kafijas tases.
 

( Lasīt tālāk )

Kniedes - mode, kas dzīvi padara nedaudz asāku

0e51ad75d44e31d39586bee0d6e0a00e
Sveiciens visiem lasītājiem!
 
Kniedītes manu uzmanību piesaistīja jau sen, tikai citādā veidolā. Atceros, ka tās bija raksturīga iezīme cilvēku kustībai, kas klausījās smagu mūziku un tērpās melnas ādas drēbēs. Tagad, lielākoties, tās ir kļuvušas par modes lietu, kas tērpu padara nedaudz dumpiniecisku, vienlaikus arī izceļot sievišķību.
 

( Lasīt tālāk )

Zelts!

92061a1ef55f452b0224fc0651d73b99
Zelts – dārgs un skaists vienlaikus, kā arī īstens dāmu aksesuārs jau kopš seniem laikiem. Manuprāt, pēdējā laikā tas ir ieguvis nedaudz citādu nozīmi – tagad tas biežāk parādās apģērbā, aksesuāros un kosmētikā, nevis tikai dārglietu veidā. Šaubu nav — zelts liek mirdzēt ikvienai sievietei.
 
Zelts ir laba investīcija ne vien biznesa pasaulē, bet arī modes pasaulē. Tas iedvesmo dizainerus radīt īstus mākslas darbus, kuros  zelta detaļas un arī citi grezni elementi ir kļuvuši par modes tendenci. 
( Lasīt tālāk )

Alternatīvas kāzu kleitai

1
Sveiciens visiem lasītājiem!
 
Karstākais precību laiks jau ir pagājis, bet rūpes par arvien jauniem kāzu tērpiem gan ne. Tikko kā ir noslēdzies modes mēnesis, kas ietvēra vairākas secīgas nedēļas pasaules modes mekās, kur dizaineri arī bija pieskāušies šajai tēmai. Viņu kolekcijās nereti parādījās pa kādam tērpam, kas varētu patikt katrai līgavai. Šoreiz gan tās nav klasiskas kāzu kleitas, bet alternatīvas, lai šo īpašo dienu padarītu vēl īpašāku.
 
Manuprāt, ideja par kāzu tērpu, kas nedaudz atkāpjas no ierastajiem standartiem, ir pat ļoti aizraujoša. Te ir arī viens āķis -<span style=«mso-spaceru
( Lasīt tālāk )
Publikācijas, Mode un stils