avatar

Mode un stils  

Bārbiju iedvesmotā zīmola Moschino tērpu kolekcija

25
Sveiciens sestdienā!
 
Tā kā modes pasaules centrā šobrīd atrodas nākamā gada pavasara kolekcijas, tad apskatīsim vienu no neparastākajām – tā ir radīta, iedvesmojoties no Bārbiju stila. Manuprāt, tas ir visai drosmīgs gājiens, taču tērpi ir izdevušies lieliski. Kolekcijā dominē spilgti rozā un baltā krāsa, kā arī košas un dzīvespriecīgas apdrukas. Esmu pārliecināta, ka arī lellei Bārbijai patiktu Moschino tērpi!
 

( Lasīt tālāk )

Spīdums acīs un ne tikai...

fd6bb01569dd632ea784de4091feca8f
Vizuļi un spīdumi apģērbā ļauj mirdzēt ikvienam. Un, manuprāt, tas kādreiz ir pat ļoti noderīgs. Zaigojošais apģērbs varēu asociēties ar disko ēru, taču tagad tas ir ieguvis arī ļoti aktuālu statusu modes pasaulē. Tā tas ir: šāds tērps izskatās ļoti skaists, grezns un arī dārgs.
 

( Lasīt tālāk )

Gucci pavasara/vasaras 2015 kolekcija

www.vogue.com
Tik tikko noslēgusies Londonas modes nedēļa, kurā tika demonstrētas nākamā gada pavasara/vasaras tērpu kolekcijas. Viena no manām favorītēm bija zīmola Gucci jaunā kolekcija, jo tā ir vienlaikus ekstravaganta un nedaudz pārdroša, taču iekļaujas arī visos klasikas standartos. Piemēram, svārku garums sniedzas līdz celim un tērpu piegriezumos izmantotas jau pārbaudītas vērtības.
 

( Lasīt tālāk )

Vienmēr rotaļīgās bārkstis

57c3b8c45cf7b5bc3d81dd1bccc65adf
Vai esiet pamanījuši draiskās bārsktis, ka rotā ne vien somas un kurpes, bet arī apģērbu? Manuprāt, atbilde ir apstiprinoša. Pie katras kustības tās plīvo gluži kā mati vējā. Reizēm pat no tām ir grūti atraut skatienu.
 
Ja vairāk pievēršamies tieši modes tēmai, tad jāteic, ka šāda tendence pamazām iezogas aktualitāšu sarakstā, lai savu uzplaukumu piedzīvotu nākamā gada pavasara/vasaras sezonā. Kā tas tika apliecināts Ņujorkas modes nedēļā, bārkstis būs nākošā karstā modes tendence. Vai tev jau ir sarūpēts kas līdzīgs?
 

( Lasīt tālāk )

Zilās krāsas valdzinājums


9479e6631f2c5419ea72129893733ff7
Labvakar visiem,kas vēl neguļ!
 
Pēdējā laikā cilvēki sākuši arvien biežāk tērpties melnā, un izskatās, ka viņi aizmirst par tādiem dzīves mazajiem prieciņiem kā krāsas. Es gribētu piedāvāt alternatīvu klasiski melnajam apģērbam – spilgti zilo. Protams, šādas krāsas drēbes darbosies arī kā akcents (pretēji melnajam, kas drīzāk maskē, nevis izceļ), taču piešķirs mirdzumu visam koptēlam. It īpaši tad, ja esi brīnišķīgu zilu acu īpašniece.
 
Vienā televīzijas šovā stiliste Anita Altmane teica, ka zilas krāsas apģērbs blondīnēm
( Lasīt tālāk )

Ērts + silts = moderns

c69756665171e65c6394b8ba39e7d923
Šodien ir pirmā diena, kad es sajutu rudens atnākšanu. Lai gan pelēcīgos mākoņus ik pa brītiņam nomaina saules stari, tomēr ir nojaušama drēgnā gadalaika iestāšanās. Patiesībā, tā ir viena laba ziņa. Vasarā taču mēs nevaram nēsāt skaistus mēteļus, zābakus un siltas šalles, vai ne?


( Lasīt tālāk )

Rudens apģērbu un aksesuāru salikumi. 2 daļa

aaaaaaa
Sveikas, meitenes,

Te būs rudens setu otrā daļa :)

( Lasīt tālāk )

Dizaineru tērpu skices

5265dd24cbe15c2ce3c0fcaaa334fc18
Vai esiet kādreiz prātojuši, kādas varētu izskatīties skices, ko radījuši modes mākslinieki? Mēs galvenokārt redzam tikai rezultātu, ko demonstrē skatē, taču tērpu radīšana ir ilgs process. Viss sākas ar ideju, kas jāattēlo uz papīra. Nākamais solis ir piegrieztņu veidošana, auduma izvēle un tikai tad pamazām sākas šūšanas darbi.


( Lasīt tālāk )

Pončo

0f1e2d165c57026661ef4ce98f7b35fc
Sveiciens pirmajā lietainajā septembra dienā!


Šodienas laikapstākļi liek nojaust, ka atvasara ir jau aizgājusi. Ko vilkt, kad ir par vēsu, lai nēsātu džemperi, bet par siltu, lai vilktu mēteli? Varianti, protams, ir vairāki, bet šodienai aktuālais – pončo.

( Lasīt tālāk )
Publikācijas, Mode un stils