avatar

Matu griezumi un frizūras  

Padomi gaišu matu kopšanai


b93b81298a37f14ea20c5e7ad3e9d334
Lai gaiši mati būtu valdzinoši un skaisti, tiem ir jābūt veselīgiem, koptiem un mirdzošiem. Dažas viltības, kā likt matiem spīdēt un izskatīties satriecoši.

( Lasīt tālāk )

Izvēlies sev piemērotāko matu krāsu!

ec11e0056cd8337c98bed5d7ec851325
Īstās matu krāsas izvēlei ir liela nozīme, jo tā liek ne vien izskatīties skaistākai, bet arī rada starojošas un mirdzošas ādas efektu. Lai izvēlētos viespiemērotāko toni savam ādas tipam, ir vērts ieklausīties frizieru padomos.

( Lasīt tālāk )

Bizes un pinumi – eleganta matu rota

4105d89b213334129cb45dac635300ad
Kas gan var būt ērtāks veids, lai savaldītu matus vasarīgājā vējā, kā to sapīšana bizē? Šāds matu sakārtojums garantē ne vien no sejas atglaustus matus, bet arī skaistu koptēlu ar romantiskām notīm. Pie tam, bizes veidošana neprasa daudz laika, taču izskatās glīta un rūpīga frizūra.


( Lasīt tālāk )

Vasarīgo vēju iespaidotā frizūra

SuMMer-46
Šobrīd visaktuālākās frizūras ir tādas, kas izskatās gluži kā vējā sajauktas. Cieši un pieglausti matu sakārtojumi nu jau ir palikuši pagātnē. Lai ieveidotu lielas un brīvas lokas, izvēlies liela diametra lokšķēres vai matu taisnotāju. Lai radītu matu kupluma efektu, izķemmē matus tūliņ pēc ieveidošanas. Tas liks tiem izskatīties arī biezākiem.

( Lasīt tālāk )

Interesantas frizūras gariem matiem 2012

25684660345414083_ly8pBwqZ_c
2012.g. modē ir dabiski un mazliet mežonīgi mati. Viļņaini gari mati un lokas, bizes, copes, gludas zirgastes, sapīti mati un matu mezgli visādās variācijās. Jaunākās frizūras gariem matiem ietver gudrās matu sprādzes un dažādus matu aksesuārus — lentas, ziedus, smukas matu gumijas.

( Lasīt tālāk )

Frizūru trendi 2012 rudenī

Šoreiz mazs rakstiņš par frizūrām, kas būs aktuālas jau pēc dažiem mēnešiem.

berardi


( Lasīt tālāk )

Ombre/ Dip dye hair

Šogad viena no aktuālākajām fizūrām ir tā saucamā  ombre vai dip dye frizūra, kad matu krāsa galos ir citā krāsā. Šobrīd šāda frizūra ir ļoti populāra. Zemāk- bildes ar šo frizūru un nelielu pamācību kā pašai tādus nokrāsot.
P.s es vēlētos lūgt nelieu padomu, man šobrīd ir koši sarkani mati, lai gan man tie ļoti patīk, es vēlos ko jaunu, un tieši domāju krāsot tumši brūnus ar blondiem matu galiem, bet draudzene to neatbalsta, jo saka, ka man esot bāla āda, tādēļ man ir jāpaliek pie košiem toņiem, ko jūs par to domājat? :] 

nr 1


( Lasīt tālāk )

Matu griezumi 2012

Tātad dažas bildes-Matu griezumi 2012

MATU GRIEZUMI 2012

ImageHandler (1)

( Lasīt tālāk )

trakie griezumi, ko gan cilvēki neizdomā!

Njaaa, dažiem cilvēkiem patīk eksperimentēt, tā vispār jau visiem, bet ar matiem un kaut ko tādu...Es nemaz negribu iedomāties, kāda būtu visu reakcija, ja es uz 1.septembri uz skolu aizietu ar safrizētu vistu uz galvas :D Varbūt kādam pavelk uz kaut ko tādu, es jau neesmu pret to visu, jo mati jau ataug, tāpēc katru gadu var ar citu veidojumu staigāt, izskūt, noskūt, sapūsties ar laku.Es, piemēram, esmu tāda, kas neārsīlē- ne ar frizūrām, ne make-up, apģērbu utt, tāpēc man, personīgi, ir interesanti…
1
Awww...

( Lasīt tālāk )
Publikācijas, Matu griezumi un frizūras