avatar

Matu griezumi un frizūras  

Kronis piestāv visām!

9f6df3e066af6058cf048821897b6509
Tā ir! Lieliski izskatās gan tāds kronis, ko rotā dārgakmeņi, gan arī tāds, ko veido sievietes skaistākā rota – mati!
 

( Lasīt tālāk )

Vēlies jaunu frizūru?

edeab832997b26cfa0a55e4a6191ef4a
Sveiciens visiem lasītājiem!
 
Esmu nonākusi pie secinājuma, ka ir pienācis laiks apmeklēt frizieri, lai šķirtos no vairākiem centimetriem matu garuma. Lai gan mani pilnībā apmierina pašreizējais matu griezums, man ļoti gribas pamēģināt ko jaunu. Varētu teikt, ka mana frizūra jau ir nemainīga vairāku gadu garumā, un tieši tādēļ es beidzot esmu nobriedusi pārmaiņām.
 

( Lasīt tālāk )

Un jau atkal – bizes!

afa0a045ccb18009899dec44ae7c43d4
Visām meitenēm reiz dzīvē pienāk brīdis, kad apsīkstas idejas matu sakārtojumam. Viens no variantiem, protams, ir tikšanās ar friziera šķērēm, taču ar to nevajag steigties! Bizes ir vienlaikus gan pats vienkāršākais, gan arī greznākais matu sakārtojums, tikai atšķirība slēpjas pašas izdomā un spējā savu ideju realizēt.
 
Godīgi sakot, bižu frizūras nav nemaz tik sarežģīti izveidojamas, ir vien jāatceras daži knifiņi
( Lasīt tālāk )

3 iemesli, lai šajā rudenī audzētu garus matus

d2e768915393ad5e17d82efcb9204e78
Sveiciens visām lasītājām!
 
Manuprāt, nav daudz tādu lietu, kas sievietēm piestāvētu tikpat labi, kā gari, veselīgi un kopti mati. Varu teikt pēc savas pieredzes: šāda frizūra prasa rūpes un darbu katru dienu. Reizēm tas šķiet nogurdinoši un prātā arvien biežāk ienāk domas par friziera apmeklējumu, taču garie mati ir kaut kas pavisam īpašs. Kāpēc?
 

( Lasīt tālāk )

Beyonce matu pārvērtības

hbz-beyonce-2013-178346863-lg
Viņa ir viena no manām mīļākajām mūzikas izpildītājām, kas regulāri priecē ne tikai ar skaistām dziesmām un aktīvu sabiedrisko dzīvi, bet arī ar mūždien mainīgu matu sakārtojumu. Ir vienmēr interesanti skatīties, kāds tas būs šoreiz. Gadu gaitā dziedātāja ir vairākas reizes mainījusi matu krāsu, bet galu galā Beyonce vienmēr paliek uzticīga blondajai. Manuprāt, viņa ir spērusi ļoti drosmīgus soļus, variējot ar matu garumu. Izskatās, ka tas ir bijis veiksmīgs pasākums – vienlīdz labi izskatās gan tāds matu garums, kas sniedzas līdz pleciem, gan arī ļoti gari mati. Kā jau visām slavenībām, arī Beyonce matu pārvērtības ir ietekmējuši vairāki pasaulslaveni stilisti. <span style=«mso-spaceru
( Lasīt tālāk )

Vienkāršas frizūras skolai

fd29d9a334d4f1ca83dd7048d3673494
Labrīt! Vēl ir ļoti agrs augusta rīts, taču pamazām  jau atkal jāpierod celties septiņos. Skolai laikus jāsagādā ne vien mācību grāmatas un burtnīcas, bet arī idejas matu sakārtojumiem, lai no rītiem varētu pagulēt mazlietiņ ilgāk. Esmu apkopojusi vairākas frizūru idejas, kas man šķita piemērotas skolai.
 
Sākšu ar pašu vienkāršāko matu sakārtojumu. Mati man vienmēr ir sagādājuši raizes – tie ir visai gari un biezi, tādēļ tos nav tik vienkārši ieveidot ikdienas gaitām. Lai atvieglotu šo darbu, es mēdzu izvēlēties matu aksesuārus. Šādi matus
( Lasīt tālāk )

Visu laiku glītākās zirgastes

hbz-ponytails-syn-Audrey-Hepburn-lg
1956 Audrey Hepburn
 
Vienkāršais matu sakārtojums ir izpelnījies lielu ievērību arī Holivudas aprindās. Tā izveidošana prasa vien dažas sekundes, taču tas izskatās ļoti efektīgi. Tiek izcelti sejas panti un atsegta kakla līnija, kas tam liek izskatīties garākam un slaidākam. Šāda frizūra ļauj izvēlēties arī garākus auskarus, nebaidoties, ka tie varētu sapīties matos.
 
Vienlaikus šo frizūru ir iespējams arī dažādot. Var, piemēram, izvēlēties matu lentu vai citu aksesuāru, kā arī zirgasti nostiprināt, gumijas aptinot ap to nelielu matu šķipsniņu.
 [
( Lasīt tālāk )

Kā atjaunot ļoti bojātus matus?

c58927155a473ee9c289da1ef31d3302
Mūsdienās, kad par ierastu lietu ir kļuvusi matu veidošana ar karstām ierīcēm, daudzas sievietes vairs nevar lepoties ar veseliem, mirdzošiem un gludiem matiem. Ja arī tev ir šāda problēma – bojāti mati, tad raksts domāts tieši tev!

( Lasīt tālāk )

Padomi, lai frizūra vienmēr izskatītos labi

979e511fd7c152529f99328ef01d74b7
Lietus, vējš un mitrums būtiski ietekmē matu izskatu. Kā saglabāt frizūru kārtīgu šādos apstākļos?
 
Lai mati vējā nepītos, ir nepieciešams tos mitrināt. Pēc matu mazgāšanas regulāri lieto leave-in jeb neizskalojamo matu balzāmu. Pēc to ieveidošanas izmanto nedaudz matu vaska, kas piešķirs tiem spīdumu un padarīs paklausīgākus, bet pats galvenais – nofiksēs frizūru.


( Lasīt tālāk )
Publikācijas, Matu griezumi un frizūras