avatar

Matu griezumi un frizūras  

Interesantas frizūras gariem matiem 2012

25684660345414083_ly8pBwqZ_c
2012.g. modē ir dabiski un mazliet mežonīgi mati. Viļņaini gari mati un lokas, bizes, copes, gludas zirgastes, sapīti mati un matu mezgli visādās variācijās. Jaunākās frizūras gariem matiem ietver gudrās matu sprādzes un dažādus matu aksesuārus — lentas, ziedus, smukas matu gumijas.

( Lasīt tālāk )

Frizūru trendi 2012 rudenī

Šoreiz mazs rakstiņš par frizūrām, kas būs aktuālas jau pēc dažiem mēnešiem.

berardi


( Lasīt tālāk )

Ombre/ Dip dye hair

Šogad viena no aktuālākajām fizūrām ir tā saucamā  ombre vai dip dye frizūra, kad matu krāsa galos ir citā krāsā. Šobrīd šāda frizūra ir ļoti populāra. Zemāk- bildes ar šo frizūru un nelielu pamācību kā pašai tādus nokrāsot.
P.s es vēlētos lūgt nelieu padomu, man šobrīd ir koši sarkani mati, lai gan man tie ļoti patīk, es vēlos ko jaunu, un tieši domāju krāsot tumši brūnus ar blondiem matu galiem, bet draudzene to neatbalsta, jo saka, ka man esot bāla āda, tādēļ man ir jāpaliek pie košiem toņiem, ko jūs par to domājat? :] 

nr 1


( Lasīt tālāk )

Matu griezumi 2012

Tātad dažas bildes-Matu griezumi 2012

MATU GRIEZUMI 2012

ImageHandler (1)

( Lasīt tālāk )

trakie griezumi, ko gan cilvēki neizdomā!

Njaaa, dažiem cilvēkiem patīk eksperimentēt, tā vispār jau visiem, bet ar matiem un kaut ko tādu...Es nemaz negribu iedomāties, kāda būtu visu reakcija, ja es uz 1.septembri uz skolu aizietu ar safrizētu vistu uz galvas :D Varbūt kādam pavelk uz kaut ko tādu, es jau neesmu pret to visu, jo mati jau ataug, tāpēc katru gadu var ar citu veidojumu staigāt, izskūt, noskūt, sapūsties ar laku.Es, piemēram, esmu tāda, kas neārsīlē- ne ar frizūrām, ne make-up, apģērbu utt, tāpēc man, personīgi, ir interesanti…
1
Awww...

( Lasīt tālāk )

Romāns ar matiem


Pirmais raksts, pirmais raksts!!!
Hairromance jeb Romāns ar matiem – tā saucās blogs, par kuru šodien gribās Jums pastāstīt! Meitenes vārds blogā nav minēts, zinu tikai, ka viņa dzīvo Sidnejā, Austrālijā. Tikai viens matu griezums ir izmainījis meitenes dzīvi – viņai ir sākušies uzreiz divi romāni – pirmais ar friezieri, kurš tagad ir viņas lielā mīlestība, otrais – ar matiem. Viņa saprata, ka vēlās kļūt par matu stilisti, uzskata, ka mati ir sievietes krašņākā rota.
( Lasīt tālāk )

Copes un matu mezgli.

tumblr_l7xh1liBph1qaden2o1_500_large
Bieži vien gribās frizūru, kuru ir viegli izveidot un kas izskatās interesanti un stilīgi. Tā pilnīgi noteikti ir cope, kuru var izveidot daudz dažādos veidos un pieskaņot savam tērpam.
1. Cieša cope pašā augšā.

( Lasīt tālāk )
 • +12
 • 13 februārī 2011, 14:12
 • andra
 • 9

Matu bizes


braided2                                    

Man vajadzēja kaut ko svaigu priekš matiem, tāpēc meklēju internetā kā var uzpīt visādas bizes. Tad bez liekiem vārdiem. Šeit būs pamācības. Neatradu savādākas bildes, izskatās tādas vecas. Visiem zināmā franču bize, un mežģīņu bize. 

Franču bize 
Vispirms atdalam daļu matus no pārējiem, tieši tajā vietā kur bize sāksies. Sadaliet šos matus trīs daļās. 

( Lasīt tālāk )
 • +10
 • 17 janvārī 2011, 18:39
 • -mg
 • 5

100 labākās frizūras un matu griezumi

Sen jau gribēju uzrakstīt par kāzu frizūrām. Paskatījos internetā un atradu holivūdas vislabāko frizūru TOP 100, tā skaitā arī kāzu frizūras.
matu griezums

( Lasīt tālāk )
 • +12
 • 13 oktobrī 2010, 17:17
 • Laura
 • 3
Publikācijas, Matu griezumi un frizūras