vajag tikai labu domu un drusciņ laika lai uztaisītu spalvu auskarus!Spalvu auskari, var būt visādās krāsās. Un man lieks ka ļoti izteiksmīgi izskatās tikai viens auskars ausīs tāds pamanāms. Tātad jātaisa tikai viens auskars! Protams divi auskari arī izskatās ļoti smuki, bet es esmu par vienu.
Dažas idejas ! 
Veikalos ir nopēŗkamas visādās krāsās tādas spaviņas. tāpēc problēma nekāda, bet var arī lietot zemē atrastās.
Ja gribi auskaram vairākas spalviņas tad vispirms sasien tās ar smalku diegu. Tad spurojošais nevajadzīgais gals ir jāapgriež tā lai galiņš nav spurains. Ja vēlas tad var pašu galiņu ar līmi noziest tad tas paliks cietāks un būs vieglāk strādāt.  Pēc tam uz tā uzliek mazu aizdarīti un auskara āķīti. Super viegli ! 
Ikdienā visbiežāk es lieku tādu taisītu auskaru tikai rozā! Un taisīju viņu tāpat tikai pirms āķīša un aizdares uzlikšanas uzliku divas rozā pērlītes, kas padarīja auskaru sievišķīgāku.  Es savas spalviņas esmu atradusi zemē _ putnu spalvas! Es tās mājā nomazgāju un tad ar fēnu izžāvēju! super.
Manuprāt smukas ir arī tās pāvu spalvas (zaļās), tām gan neko klāt neliktu ne pērlītes neko ! 
Un man tā patīk karību jūras pirātos viņa auskari un matu rotas. Interesanti pirmo reizi publicēt rakstu sadaļā mani rokdarbi!

 
  • +6
  • 18 oktobrī 2010, 18:27
  • -mg

Komentāri (3)

RSS nerādīt / parādīt
+
0
Malacis, Megija. Ar ko plāno vilkt to auskaru? Bildītes arī parādīsi komentāros? :)

Tikai reģistrētie un autorizētie lietotāji var komentēt.
Publikācijas, Mani rokdarbi, vajag tikai labu domu un drusciņ laika lai uztaisītu spalvu auskarus!